© 2022 | Terapeutický koučink | GDPR

Reference

"Totální obrácení mé sebehodnoty v tom, kdo skutečně jsem a co to skutečně znamená.... Brala jsem sebehodnotu jako něco materiálního a co je normální - postavím dům, vystuduji vysokou školu nebo řídím firmu - to mi přišlo normální - ale pořád mne ta moje sebehodnota nenaplňovala. Nyní po úžasném koučinku s Marti vidím svoji sebehodnotu jako něco, co jde z mé duše, co určuje moji kvalitu a hodnotu duševně....vidím hodnotu v sobě sama tím, že udržuji čistou domácnost, že svým blízkým dopřávám to, co jim dělá radost a podporuji je v tom a je to velký výčet všeho, co nyní vidím jako svoji hodnotu. Tohle mi totálně změnilo pohled na mne samotnou.... Díky jedinečné, trpělivé a úžasné ženě Martince...... Vše mi nyní dává totální smysl a velkou otočku všude."

Klárka

jednatelka firmy

"Marťa mi dokáže otevřít obzory. Dokáže se mnou jít cestou, kterou bych se bez jejích otázek nevydala. Prožívá se mnou každý okamžik sezení. Pokud chcete v životě změnu, ale máte strach, obavy či nevíte, jak nejlépe změnu provést, doporučuji Martinku. Díky."

Barbora

koordinátorka

"Koučink s Marťou vnímám velmi pozitivně, jelikož Marťa  dělá v životě to, co ji baví. To přdává k jejímu zapálení. Z Marti jsem vždy cítila velkou podporu a uklidnění, když se něco dělo. Jako koučku jí doporučuji pro její empatii a chuť do koučování."

                                           Marie 

sociální pracovnice

"Popravdě, jsem pojem koučování moc neznala a neuměla jsem si pod tímto pojmem nic představit. Teď už mám ale za sebou úžasná sezení/povídání. Pro mě osobně byl a vlastně pořád je přínos koučování obrovský. V současné době procházím né zrovna lehkým obdobím, kdy člověk neví, jak s novou životní situací naložit a hlavně co dál se sebou. Mám to obrovské štěstí, že Marťu znám asi už sto let a že jako můj kouč mě pomhá na celou věc se podívat trošku jinak, zamyslet se nad nía toto nelehké odbobí zvládnout. Za to všechbo má ode mě obrovskou 1. Martina jako kouč je skvělá. Je lidská, umí naslouchat a člověk s ní opravdu může mluvit o všem."

Petra 

administrativní pracovnice

"Musím říct, že až jsem k celému "procesu" byla velmi skeptická, byla jsem velmi mile překvapena, kam se až dá během "rozhovoru" dojít a vlastně si člověk sám sobě umí odpovědět na spoustu otázek. Martinu znám osobně, je to moje dlouholetá kamarádka, ale musím uznat, že mě její přístup ke mě, v rámci koučování, velmi mile překvapil. Kamarádství šlo v tu chvíli stranou a stal se z ní profesionál, což jsem velmi ocenila. Celkově bych ráda proces "koučování" doporučila i ostatním, co se potýkají s problémem (snad s jakýmkoliv), neboť já osobně jsem nevěřící člověk (nevěřím absolutně ničemu, co by mi jen tak na základě rozhovoru mohlo pomoct). Osobně jsem řešila problém s dokumenty, které jsem potřebovala vypracovat a nemohla jsem se k tomu dostat, stále jsem hledala způsob, jak se tomu vyhnout. Musím ale uznat, že koučování mě dovedlo k odpovědím a úváhám nad tím, jak by se to dalo zvládnout a myslím, že se mi vše daří."

Radka

asistentka pedagoga v MŠ