Produkty

eBooky


V sekci eBooky máte možnost najít ke stažení eBooky, a to jednak v placené verzi, tak i ve verzi ZDARMA.

Blog


V sekci Blog najdete články k aktuálním tématům.

Projekty

V dnešní době na českém trhu existuje mnoho projektu. Projekty jsou ve všech oborech. V této sekci Vám ráda představím projekty, ve kterých jsem zapojena já. Za tuto možnost jsem velice vděčná a neuvěřitelně mě to baví a nabíjí mě to energií do další práce. Je to skvělé v tom, že za sebou vidím výsledky v podobě spokojených lidí, kteří prošli koučinkem.

1. PROJEKT - RŮŽOVÁ MAŠINKA

Růžová mašinka je projekt, který se vyznačuje pomoci pomáhajícím profesím. Pomáhám těm, kteří pomáhají ostatní, a v dnešní době někdy za hranicí svého komfortu a možností. Líbí se mě na to ta myšlenka, že se pomáhám těm potřebným a důležitým lidem. Velmi oceňuji jejich práci, vážím si jich. Vážím si lidí, kteří na sobě chtějí pracovat a posouvat své možností dál. Smysl tohoto projektu je také šířit osvětu koučinku a dobrého jména koučů. 

Více informací naleznete v sekci Růžová mašinka. 

A nebo můžete přímo kontaktovat manažerku projektu (resultsemotions.cz)


2. PROJEKT - FEMALE BOSS ACTIVATED

Projekt Female Boss Activated má velký, hluboký a opravdový smysl. V projektu je zapojeno několik krásných, šikovných a úžasných podnikatelek, včetně mě :-) Projekt je postaven na kompletní péči pro každou ženu. Já sama jsem aktivně zapojena; jsem členkou, lektorkou, masérkou a life coach. Pro Vaši lepší představu, jak tento projekt funguje. 

Představte si velkou a krásnou budovu, budova je celkově hodně prosklená, kde je hodně denního světla. Budova je otevřena naprosto každé ženě, která potřebuje péči, radu, ukázat směr a nebo zkrášlit. Už otevřením dveří každá žena získává veškerou pozornost a sama nabývá neuvěřitelné síly a energie. Po vstupu dovnitř se nachází krásná recepce, kde sdělíte svůj "problém", slečně recepční, která Vás uvede do dveří, ve kterých je ta správná specialistka pro Vás konkrétní problém. 

Více informací naleznete na webových stránkách www.femaleboss.cz