Můj příběh

Chci se s vámi podělit o svůj příběh, a to právě proto, abych někoho z vás inspirovala nebo motivovala - žít své sny či nebát se udělat změnu, neboť si život utváříme sami a vše je možné. 


MATURITA - 2003. A začátek "dospěláckého života" 4leté studium oboru - management obchodu, oboru, kterému jsem se nikdy nevěnovala. 

ZAHRANIČÍ - 2005. Po krátkých pracovních zkušenostech - recepční nebo grafičky, se shodou okolností naskytla příležitost odcestovat za velkou louži. USA. Zkušenost - veliká. Vděčnost - obrovská.

JUSTICE - 2006. Po návratu do ČR jsem úplnou náhodou vkročila do světa justice, a od té doby stále pracuji ve státní sféře.

"Nic v životě není náhoda. Vše je tak, jak má být a vše má svůj důvod a čas."

Práce ve státní správě byla a je vždy velmi různorodá a zajímává, ale částečně také stereotypní, potřebovala jsem se věnovat i jiným oblastem, a třeba pomáhat i jinak. 

NEHTOVÁ DESIGNÉRKA - 2011. Jako každá žena jsem chodila na nehty, jednoho dne, jsem se rozhodla pomáhat v tomto směru. Pomáhat ženám, aby byly krásnější. Absolvovala jsem kurz Nehtové designérky - nehtová modeláž a manikúra. Tuto činnost jsem vykonávala celých 5 let. 

Od 12/2016 se tomu již nevěnuji, a to z důvodu nástupu na MD. Hlavním důvodem také bylo, že mně tento obor přestal naplňovat, bavit a zajímat. 

Mezitím přišel rok 2015, který byl velmi zlomový v tom, že jsem chtěla lidem pomáhat ještě více. 

MASÉR - 3/2015.  Opět shoda náhod zapříčinila, že jsem se rozhodla absolvovat kurz. Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže.  

INSTRUKTOR FITNESS - 9/2015. Tomu však předcházela zkušenost v 7/2012. Po špatné zkušenosti s trenérem, jsem se rozhodla pro absolvování tohoto kurzu. 

OSOBNÍ KOUČ - 12/2020. Zpětné teď vím, že nic nebyla náhoda, že se všechno odehrálo z nějakého důvodu, vše mělo svůj čas a vždy v tom byl podstatný důvod. Nyní vím, že jsem propojila důležité - JAK POMÁHAT DRUHÝM. Více naleznete v sekci Profil kouče -  (Profil kouče)

Ptáte se, proč tohle všechno?

Baví mě to. Naplňuje mě to. Dává mě to smysl.

Mohu lidem pomáhat, měnit jejich životy, aniž bych ničila ten svůj. 

💜🤍💜