Ceník

Ceník platný od 1. srpna 2021


Informace

Úvodní hodina koučinku - Jedná se o ukázkovou hodinu pro lepší seznámení s koučinkem. V rámci ukázky také poznáte mě jako kouče. (Profil kouče). Následně máte dostatečný prostor na rozmyšlenou, zda je pro Váš koučink vhodný a zda budete chtít jednorázové sezení nebo dlouhodobou spolupráci. K udržitelné změně lze dojít již po 8 sezení. Pro dlouhodobou spolupráci je stanoven maximální počet sezení 12. Tato ukázka probíhá zcela nezávazně.

Jednorázové sezení - Slouží zejména k vyřešení jednotlivého tématu či zpracování nějaké situace. Platba za jednotlivá sezení probíhá v rámci sezení v hotovosti nebo platbou na účet. Toto sezení taktéž probíhá zcela nezávazně.

Dlouhodobá série - Jedná se o dlouhodobou spolupráci v rámci 3 - 6 měsíců, kdy lze systematicky pracovat na Vašem osobním šči profesním rozvoji. Na začátku je intenzita setkání - 1x/14 dní, případně dle domluvy, později až 1x za měsíc. Úhradu série preferuji na základě vystavené faktury. Celkovu částku lze uhradit najednou, nebo sérii rozdělit na určitý počet sezení pro platby. 

Platby za koučink lze provést hotově nebo prostřednictvím bankovního účtu.

Koučovací programy je možné hradit po dohodě na splátky, bez navýšení.

V případě potřeby zrušení sezení, toto požaduji učinit nejpozději 24 hodin předem. 


Zaujal Vás některý balíček koučování? 

Můžete využít níže uvedený formulář nebo mě přímo kontaktovat (kontakt)